כל התשובות לשאלות

כל התשובות לשאלות

פרחים - כל התשובות לשאלות שרציתם לשאול ולא ידעתם את מי
עולם הפרחים מאתגר ומסקרן גם את מי שלא קונה פרחים כל שבוע. לכל אחד מאתנו יש שאלות רבות על עולם הפרחים, לא תמיד אנחנו יודעים את מי לשאול ולא תמיד מקבלים תשובות, גם אם שאלנו. אספנו את השאלות המסקנות ביותר, פנינו אל המומחים לקבל תשובות וזה מה שהם ענו לנו.
 

- למה לכל פרח יש צבע שונה?
 

צבעי הפרחים נוצרים כתוצאה מהשפעת האור על הפיגמנטים הנמצאים בתוך כל פרח. בכל סוג של פרח יש פיגמנטים שונים, וזו הסיבה לצבעים השונים.
 

- האם הצבעים משנים את צבעם?
 

כן. צבעי הפרחים משתנים בהתאם לאור הנמצא בחלל או במקום שבו הם נמצאים . צבע הפרח יהיה שונה ביום שטוף שמש או ביום מעונן וסגרירי. הפרח מושפע מהסביבה שבו הוא נמצא ובתנאים מסוימים הוא מייצר פחות פיגמנטים או לא מייצר בכלל. גם כמות גדולה של מים, טמפרטורה גבוהה, סוגי חרקים הפוגעים בפרח או עלייה בחומציות בתאי הצמח משפיעה על ייצור הפיגמנטים ומשנה את צבעי הפרח.

שינוי צבעי הפרח מאותת גם על הזדקנות הפרח. החרקים הניזונים מאבקת הפרח מזהים את השינוי בצבעים ומבינים שהגיע הזמן לעבור לפרח אחר, צעיר יותר.
 

- למה לפרחים יש ריח?
 

הפרחים מכילים שמנים ריחניים הנקראים בשפה המקצועית "שמנים נדיפים" מאחר והם מתנדפים לאט לאט. השמנים הנדיפים מיוצרים  בחלקים של הפרח בזמן הצמיחה, בעיקר בעלי הכותרת. העוצמה של הריח תלויה בכמות השמנים שהפרח מייצר.  יש פרחים המפיצים ריחות בשעת הלילה כמו הוורדים ויש כאלו המפיצים ריחות חזקים כאשר הדבורים נמצאים בסביבה כמו למשל פרח לוע הארי.
 

- איך הפרחים מתרבים?
 

תהליך הפריה והרביה של הפרחים מתרחש באמצעות האבקה, מעבר של גרגירי אבקה לעלים של פרחים אחרים. הגרגרים יכולים לעבור מפרח לפרח בדרכים שונות, לעוף ברוח, לעבור על ידי מים או באמצעות חרקים ובעלי חיים נוספים. כאשר החרק, לדוגמה, מכניס ראשו אל הפרח וטועם מהצוף , גופו מתכסה בגרגירי האבקה וכשהוא מגע אל פרח אחר הגרגירים נופלים על העלים, מגיעים אל הביציות שבשחלה ויוצרים זרעים לפרחים חדשים.
 

- האם הפרחים מזדקנים?
 

כן, אך המונח המקצועי לתופעת ההזדקנות הוא נבילה. הפרחים נובלים לקראת סוף חייהם כחלק ממחזור החיים. תהליך הנבילה של הפרח מתחיל לאחר האבקת הפרח, הפרח מתחיל לאבד מים, עליו מתייבשים ומתקמטים, הגביע ועלי הכותרת נושרים וכאשר הפרח נטוע באדמה, בשלב הזה מתחיל להתפתח הפרי. בפרחים יש הורמון צמחי, אוקסין, אשר גורם לשינויים בפרח ומזרז את  תהליך ההזדקנות.

כתבות נוספות


מחיר משתלם תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים וצמחים במחיר הכי משתלם שישהשיווק הישיר והקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר 
שירות מקצועי צוות פרחי יערה עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה או ייעוץ מקצועי בתחום שזירת הפרחים והטיפול בעציצים וצמחים .
משלוח מהיר פרחי יערה מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור חיפה והקריות.
איכות וטריות באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר, המתחדשת בכל יום ומגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

 


פרטי התקשרות

  

טלפון ראשי : 04-824-7420
טלפון נוסף : 052-443-9955
פקס : 04-824-4513
דוא"ל : contact@yaaraflowers.co.il

 

שעות פעילות

  

יום א' - יום ה' 08:00 - 18:00
יום שישי 08:00 – 13:00

ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il